česky russian english
+420 721 640 462 info@penzionumuzea.cz

Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Stačí si jen vybrat.

 

Dopřejte si uvolňující masáž přímo v našem wellness nebo na Vašem pokoji.

Cena masáže za 30 minut  600 Kč
Cena masáže za 60 minut  1 200 Kč

 

Čokoládová masáž
cokoladova masaz

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.
   
Skořicová masáž
skoricova masaz 

Skořicová detoxikační masáž se provádí teplým skořicovým olejem, který způsobuje místní prohřátí tkání, rozšiřuje cévy a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Skořicový olej se používá zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest. Aroma použitých silic stimuluje, působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh.
   
Levandulová masáž
levandulova masaz

Zklidňující aroma levandule Vás příjemně naladí. Pleť sametově zjemní a její příjemná vůně přispěje k uvolnění a dodá Vám radost ze života. Dopřejte si příjemnou relaxační masáž levandulovým tělovým olejem, který zregeneruje Vaše unavené tělo a uklidní svalové i nervové napětí.
   

Citrónová masáž
citronova masaz 1


Dopřejte si voňavý relax, který vám navodí příjemnou atmosféru. Při masáži se nepoužívá tlaková metoda, věnuje se více péče uvolnění svalového napětí a nastolení psychické rovnováhy. Masáž působí proti depresi, úzkosti, nespavoti. Celkově stimuluje a osvěžuje organismus. Masáž je vhodná i pro neklidné děti.

© 2023 Wellness Penzion U Muzea Liberec | podporujeme | odkazy  | GDPR

+420 721 640 462 info@penzionumuzea.cz Vítězná 713/24, 460 01 Liberec 1